Będzie pięknie !

Będzie pięknie! Tak można powiedzieć już po zaprezentowaniu Projektu Rewitalizacji Zespołu Pałacowo – Parkowego w Lewkowie. Dziękujemy, że wielu z Was znalazło czas w niedzielne popołudnie aby poznać szczegóły projektu.
Zmiany, uwzględnione w projekcie obejmują zarówno pałac, oficyny, wozownię, lodownię jak i teren parku. W pałacu zachowana zostanie część ekspozycyjna na parterze; na piętrze pomieszczenia zostaną przystosowane do zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem multimediów, natomiast w przyziemiu znajdzie się kawiarnia oraz miejsce na zajęcia warsztatowe – gastronomiczne 😀.  Zostaną kompleksowo odrestaurowane oficyny, docelowo zaadoptowane na hotel. Dawna wozownia i jej najbliższe otoczenie czekają największe zmiany – powstanie tam sala konferencyjno-bankietowa połączona z oficyną zachodnią podziemnym przejściem. W parku zostaną wytyczone alejki, pojawi się mała architektura parkowa.