Rozbłysła przypałacowa choinka 

Opublikowano 19 grudnia 2022, 11:25

Pierwszy raz w historii muzeum mieszkańcy Lewkowa zostali zaproszeni na uroczyste odpalenie lampek na  choince stojacej przed  Muzeum w Lewkowie – Zespół Pałacowo-Parkowy. Z zaproszenia dyrektor Muzeum Sylwii Nowickiej skorzystały całe rodziny. 

Po wspólnym odliczaniu magiczny przycisk naciśnięty przez Polę i Piotrka odpalił lampki na choince i przez Muzeum zrobiło się świątecznie i klimatycznie. 

O oprawę muzyczną zadbała Bogna Kowalska. Życzenia zebranym zlixyla dyrektor Muzeum w Lewkowie Sylwia Nowicka. 

– Na nadchodzące święta życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i spokoju w gronie najbliższych. A na nowy 2023 sobie i Państwu życzę wielu spotkań na ciekawych imprezach, koncertach i wystawach w Pałacu Lipskich. Jak i w naszym ogromnym parku. Mam nadzieję, że uda się zrealizować wszystkie nasze plany i będzie Państwo naszymi częstymi gośćmi – podkreślala dyrektor muzeum. 
W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyli także radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Andrzej Pichet, radny Rady Powiatu Ostrowskiego i członek Zarządu Powiatu Damian Grądzielewski, radna Gminy Ostrów Wielkopolski Stefanią Kątna oraz Panie z miejscowych Kół Gospodyń Wiejskich.

Całość zakończyło wykonanie pamiątkowego zdjęcia na schodach pałacu.