Plener malarski “Wszystko ma w sobie piękno”.

Opublikowano 15 czerwca 2023, 11:57

W dniach od 19 do 25 czerwca nasz Pałac będzie gościć artystów z ogólnopolskiego pleneru malarskiego pod tytułem Wszystko ma w sobie piękno. Twórców będzie można spotkać w Parku jak i w samym muzeum.

Pałac Lipskich, choć bardziej zasłynął jako miejsce działań patriotycznych, to był również miejscem wielu spotkań artystycznych. Sama Zofia Lipska była wspaniałą malarką, a jeden z jej obrazów można podziwiać w Lewkowskim kościele.

Efekt pracy Artystów będzie można zobaczyć na wernisażu, który odbędzie się 25 czerwca 2023 roku w Dużej Oranżerii o godzinie 15:00

Plakat w kolorze białym na którym znajduje się tekst informacyjny dotyczący pleneru oraz zdjęcie pałacu.
Treść plakatu: Ogólnopolski plener malarski w Lewkowie 19-25 czerwca 2023 "Wszystko ma w sobie piękno"
Mirosław Bąkowski, Krzysztof Cepa, Jan Pływacz, Krzysztof Ryfa, Violetta Tarka, Teresa Tomys, TSET, Grzegorz Wróbel. Wernisaż Duża Oranżeria Pałacowa 25 czerwca 2023 Niedziela godz. 15. Patrona Muzeum w Lewkowie zespół Pałacowo-Parkowy, Galeria 33 ul. Wiosny Ludów 17 63-400 Ostrów Wielkopolski, Limba Catering, MT STUDIO.