Z Muzyką w Lewkowie 2024

Opublikowano 9 kwietnia 2024, 12:18

Koncertowy sezon „Z Muzyka w Lewkowie” 2024 rozpoczynamy fantastycznie zapowiadającym się występem wirtuoza jazzowej trąbki ze znakomitymi muzykami i jednej z najbardziej cenionych polskich wokalistek. Już 19 kwietnia zapraszamy na:
Piotr Wojtasik Quintet feat. Anna Maria Jopek
🎤 25 maja z recitalem „Dalida” wystąpi doskonale znana i lubiana wywodząca się z Ostrowa artystka, pedagog muzyczny i wokalistka, Agnieszka Greinert.
🇬🇷 15 czerwca wieczór muzyki i kultury greckiej pt „Moja Grecja” zaprasza @Ares Chadzinikolau – poeta, pianista, kompozytor, tłumacz, viceprezes ZG Związku Literatów Polskich w Warszawie, lider i wokalista zespołów jazzowych i reggae, wykładowca Akademii Muzycznej w Poznaniu, człowiek wielu pasji i talentów.
🕎 6 lipca odwiedzą nas w Lewkowie „Mistyczni Chasydzi”, bo na wieczór chasydzkiej pieśni, medytacji i wspomnień zaprosi Symcha Keller – żydowski rabin, kantor, muzyk i wokalista reggae w jednej osobie.
🎤 7 września w Sali balowej pałacu rozbrzmiewać będzie śpiew klasyczny w znakomitym wykonaniu, gdyż zaśpiewa u nas @Natalia Skrycka – sopran Staadtopery w Berlinie.
🎸 9 listopada w tym samym miejscu rozbrzmiewać będzie gitara klasyczna – a właściwie cztery gitary, gdyż wystąpi Cracow Guitar Quartet.

UWAGA!
Muzeum w Lewkowie nie sprzedaje wejściówek!
Bilety można zakupić tutaj.