Zaśpiewajmy razem Panu – koncert kolęd

Opublikowano 9 stycznia 2024, 09:29

❄️Podczas koncertu “Zaśpiewajmy razem Panu”, który odbędzie się w Sali Balowej Pałacu Lipskich usłyszymy nowe aranżacje polskich kolęd autorstwa Roberta Matuszewskiego. Tradycyjne pastorałki i piosenki świąteczne zostaną zaprezentowane w sposób pozwalający poznać rytmy innych regionów świata. Wśród rozbrzmiewających dźwięków będzie można odnaleźć m. in. stylistykę brazylijskiej bossa novy i samby, włoską tarantellę, argentyńskie tango, a nawet rytmy orientalne.

❄️W roli głównej wystąpi Kwartet z Gwiazdką w składzie:

Lilianna Giernalczyk – wokal;

Robert Matuszewski – saksofon, flet;

Bartek Pilarczyk – perkusja;

Piotr Rogacki – kontrabas;

Piotr Słociński – akordeon.

❄️Wydarzenie odbędzie się 14 stycznia 2024 roku. Początek o 16.00. Wejściówka – bilet w cenie 20 złotych, do nabycia w Kasie Muzeum.

Granatowo-biały plakat na dole z białym obrazem stajenki. Na górze napis: Kwartek z Gwiazdką "Zaśpiewajmy razem Panu"
14.01.2024 Sala Balowa Muzeum w Lewkowie
Nowe aranżacje polskich kolęd autorstwa Roberta Matuszewskiego.
Artyści: Lilianna Giernalczyk - vocal
Robert Matuszewski - Saksofony, Flet