Festyn z Lewkowie z okazji 20-lecia obecności Polski w UE

Opublikowano 8 maja 2024, 12:21

Już 11 maja 2024r. z okazji 20-letniej obecności Wielkopolski w Unii Europejskiej w Muzeum w Lewkowie będzie się działo!

14:00 warsztaty tworzenia unijnych lizaków – (warsztaty bezpłatne, grupa do 20 osób, zapisy info@muzeumwlewkowie.pl)

14:30 warsztaty tworzenia obrazów ze szkieł – (warsztaty bezpłatne, grupa do 15 osób, zapisy info@muzeumwlewkowie.pl)

15:00 Koncert w Sali Balowej “Młodzi dla Unii” pod kierunkiem Adama Wasieli
Wystąpią:
Marcin Mańska – gitara
Marek Raczycki – fortepian
Śpiew: Joanna Rektor, Antonina Gąszczak, Antonina Małecka, Nina Kupczyk, Carmen Kubska, Szymon Piec

16:00 warsztaty tworzenia unijnych lizaków – (warsztaty bezpłatne, grupa do 20 osób, zapisy info@muzeumwlewkowie.pl)

16:30 warsztaty tworzenia obrazów ze szkieł – (warsztaty bezpłatne, grupa do 15 osób, zapisy info@muzeumwlewkowie.pl)
Po koncercie podzielimy specjalny unijny tort
Możliwość zrobienia sobie zdjęcia z kwiatową flaga unijną przy lodowni.

UWAGA: ZAPISY NA WARSZTATY TYLKO DROGĄ MAILOWĄ.

Plakat ze zdjęciem niebieskiego lizaka z białymi gwiazdkami. Na górze loga: Dni Otwarte,  lat Wielkopolski w Unii Europejskiej, Muzeum w Lewkowie Zespół Pałacowo-Parkowy, Wielkopolska, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
11 maja 2024 w muzeum w lewkowie:
14:00 warsztaty tworzenia unijnych lizaków - (warsztaty bezpłatne, grupa do 20 osób, zapisy info@muzeumwlewkowie.pl)
14:30 warsztaty tworzenia obrazów ze szkieł - (warsztaty bezpłatne, grupa do 15 osób, zapisy info@muzeumwlewkowie.pl)
15:00 Koncert w Sali Balowej "Młodzi dla Unii" pod kierunkiem Adama Wasieli
Wystąpią:
Marcin Mańska - gitara
Marek Raczycki - fortepian
16:00 warsztaty tworzenia unijnych lizaków - (warsztaty bezpłatne, grupa do 20 osób, zapisy info@muzeumwlewkowie.pl)
16:30 warsztaty tworzenia obrazów ze szkieł - (warsztaty bezpłatne, grupa do 15 osób, zapisy info@muzeumwlewkowie.pl)
Po koncercie podzielimy specjalny unijny tort
Możliwość zrobienia sobie zdjęcia z kwiatową flaga unijną przy lodowni.