II Międzynarodowy Festiwal im. Kazimierza Flataua – koncert

Opublikowano 18 października 2023, 08:04

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert W.A Mozart Sonaty na fortepian i skrzypce zorganizowany w ramach II Międzynarodowego Festiwalu im. Kazimierza Flataua.

Koncert odbędzie się 3 listopada 2023 roku o godzinie 18:00 w Sali Balowej w Muzeum w Lewkowie. Darmowe wejściówki można odebrać przy kasie biletowej lub bezpośrednio przed koncertem w Pałacu. Liczba miejsc ograniczona.

🎻 Aleksandra Bryła

Urodziła się w 1984 w Płocku. Ukończyła Ogólnopolską Szkołę II stopnia im. Henryka Wieniawskiego. Z wyróżnieniem skończyła studia w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. W czasie studiów została stypendystką programu ERASMUS, co pozwoliło jej na pobieranie nauk od Sylvii Marcovici w Grazu. Uczestniczyła też w wielu kursach mistrzowskich.

Jest laureatką wielu konkursów skrzypcowych oraz wielokrotną stypendystką Fundacji Płockiej, Funduszu Krajowego na rzecz Dzieci oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

🎹 Monika Woźniak

Urodziła się w Kaliszu. Tam też ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. H. Melcera. Kształciła się w Technikum Budowy Fortepianów. Ukończyła studia muzyczne w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. W ramach stypendium ERASMUS wyjechała do Szwecji gdzie doskonaliła umiejętności pod okiem prof. Hansa Pålssona.

Występowała zarówno w Polsce jak i za granicą.

Studiuje grę na klawesynie.

Plakat przedstawiający gwieździste niebo. Na środku widać okręg ze znakami zodiaku w które wpisany jest fortepian. Na górze biały napis II Międzynarodowy Festiwal Im. Kazimierza Flataua. Pod Grafiką złoty napis W. A. Mozart Sonaty na fortepian i skrzypce. Pod spodem biały napis Aleksandra Bryła skrzypce Monika Woźniak fortepian historyczny. Poniżej złoty napis 3.11.2023, godz.18:00 Muzeum w Lewkowie wstęp wolny. Poniżej mniejszymi białymi literami napis Festiwal dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Poniżej biały pasek z logotypem muzeum, logo stowarzyszenia miłośników kultury i sztuki, wielkopolski oraz samorządu województwa wielkopolskiego